Kurumsal

FİRMA TANITIMI 

LikitTech, endüstriyel pompalar, pompa ekipmanları ve akışkan transferi uygulamalarında sektöre dinamizm getiren bir yapıya sahiptir. Temsilciliğini yaptığımız ağırlıklı Amerika menşeli firmalarla kaliteli ürün sunmanın yanında doğru uygulamalarla sistem odaklı çalışmayı kendine ilke edinmiştir. Müşterilerimize ekipman seçimi konusunda verdiğimiz teknik destek ve temsilciliğini yaptığımız ürünlerin servis hizmetleri ile herzaman yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz.

MİSYON

Müşteri beklentilerini, özel gereksinimlerini hızla karşılamak ve ilk defada doğru ürünü sunmak.Türkiye’nin değerlerini korumak ve firma ve çalışanları olarak en iyi şekilde temsil etmek, Projelendirmeden satış sonrası desteğe kadar tüm süreçlerini kontrol edebilen ve ana faaliyet alanı pompalar konusunda uzman olarak müşteri için vazgeçilmez bir tedarikçi olmak

VİZYON

Sürekli gelişim felsefesini benimseyerek, pompa ve ekipmanları konusunda topluma ve çevreye duyarlı, küresel düzeyde yenilikçi, bütünsel çözümler sunarak paydaşlarımıza sürdürebilir değer oluşturmada Türkiye de lider olmak

KALİTE POLİTİKASI

Yaptığımız işlerde “Kalite” yi sürekli olarak ön planda tutarak, pompa sektöründeki saygın yerimizi korumak. Şirketimizin bugünkü “Kalite” seviyesini daha üzt düzeye çıkarmak için, çalışan personelimizin bu konuda yaptığı çalışmaları teşvik etmek ve desteklemek. Personel temini konusunda son derece seçici davranmak ve yeterli eğitim almış deneyimli personel çalıştırmak ve sadece kaliteli malzeme sağlayan firmalarla çalışmak.

Üstlenilen yapım işlerini “KALİTE” stndartlarından asla ödün vermeksizin yapmak. Pompa teknolojisi ile ilgili gelişmeleri takip etmek, benimsemek ve musterilerimizin projelerinde bu gelişmelere göre değişiklikler yapmak.

Türkiye’de ve diğer ülkelerde üretilen yeni urunlerin niteliklerini tanımak, bunlardan uygun olanlarının kullanımını, tasarım ve uygulama aşamasında işverenlere önermek.