Kalite Politikası

Yaptığımız işlerde “Kalite” yi sürekli olarak ön planda tutarak, pompa sektöründeki saygın yerimizi korumak. Şirketimizin bugünkü “Kalite” seviyesini daha üzt düzeye çıkarmak için, çalışan personelimizin bu konuda yaptığı çalışmaları teşvik etmek ve desteklemek. Personel temini konusunda son derece seçici davranmak ve yeterli eğitim almış deneyimli personel çalıştırmak ve sadece kaliteli malzeme sağlayan firmalarla çalışmak.

Üstlenilen yapım işlerini “KALİTE” stndartlarından asla ödün vermeksizin yapmak. Pompa teknolojisi ile ilgili gelişmeleri takip etmek, benimsemek ve musterilerimizin projelerinde bu gelişmelere göre değişiklikler yapmak.

Türkiye’de ve diğer ülkelerde üretilen yeni urunlerin niteliklerini tanımak, bunlardan uygun olanlarının kullanımını, tasarım ve uygulama aşamasında işverenlere önermek.

Müşteri odaklılığı temelleri üzerine kurulmuş firmamızın misyonu;

Pompa teknolojisi konusunda dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek bu uzmanlık konusunda sahip olduğumuz mühendislik bilgisini ülke sanayisine ve sizlere aktarmak ve bu şekilde gelişiminize katkıda bulunmak, bunun yanında ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayarak projelerinizde ve tüm pompa ihtiyaçlarınızda çok geniş ürün yelpazemiz ile en uygun fiyat/kalite dengesini yakalayarak mühendislik ve teknik açıdan en doğru ürünü söz verilen sürede maksimum hizmet anlayışı ile tarafınıza temin etmektir.